Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakiej stacji tankujecie?
Autor Wiadomość
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Na jakiej stacji tankujecie?
No właśnie - tankujecie na znanych dużych koncernach (jeśli tak - na jakich?), czy może w jakichś małych przydomowych stacyjkach u jakichś wujów Staszków? Patrzycie raczej na cenę, czy na jakość paliwa?

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-19-2012 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
ja najbardziej lubię shell. najbliżej domu...
a poza tym nigdy nie zawiodłem się na jakości, a ceny wszędzie po ch****

samochód jest jak facet i korepetycje - chwila nieuwagi i już pod nim leżysz jak tani węgiel
02-19-2012 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ganja4life Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Najczęściej na bp, może nie najtaniej ale mam do niej najbliżej i po drodze z pracy/do pracy. No i zbieram te ich śmieszne punkciki więc czasem coś wskoczy jakis drobny upominek Duży uśmiech Batonik za 100 litrów benzyny smakuje bosko hahaha, żartuje oczywiście Duży uśmiech

...Lubię kiedy meble biurowe warszawa się Zieleni
Lubię jak się Piwo Pieni... Poleca: wiklina producent - kosze, meble ogrodowe.
02-20-2012 11:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Ganja, masz racę, hehe. system premiowy na stacjach to jest to. hot dog za 200 litrów itd.

samochód jest jak facet i korepetycje - chwila nieuwagi i już pod nim leżysz jak tani węgiel
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2012 11:50 PM przez kolorowy.)
02-20-2012 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Hehehe, no tak - ja tankuję na Statoilu, też tę ich śmieszną kartę na punkty dałem sobie wcisnąć i ostatnio po ponad pół roku intensywnego tankowania tylko u nich dostałem płyn do spryskiwaczy i hotdoga Zdziwko
Chyba trzebaby TIRa tankować u nich codziennie żeby 'zarobić' na jakiś sprzęt do kuchni czy coś lepszego od hotdoga w ogóle.

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-21-2012 05:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ranak Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Shell ma chyba jakościowo najlepsze paliwo, na BP się już przejechałem więc nie ma mowy. Czasami tankuję też u takiego gościa na obrzeżach miasta, on przywozi dobre paliwo i nie chrzci go niczym, bo ta stacyjka to jego jedyne źródło utrzymania i raczej by nie chciał stracić klientów.

Sprzedaje: tani opał dla firm i osób prywatnych. Po godzinach http://www.urlopka.pl na wakacje i weekend.
02-23-2012 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
andy889 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Na takiej lokalnej stacji "GAŹNIK" kolo mojego osiedla, maja gaz z orlena, wiec dosc dobry. Co dziwniejsze jest tanszy niz na samym orlenie kilometr dalej Oczko

Czas, czas goni nas... Copywriting i pisanie tekstów. Meble wyprzedaże.
02-23-2012 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wojtek92 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
Ranak a co siestało, że na BP sie przejechałeś? To duża firma i chyba nie mogąsobie pozwolic na jakieś oszukiwanie klientów wg mnie.

Mój ojciec też tankuje na BP i zbiera punkty, troche i juz ma bo nie wydaje na byle co a tankuje od kiedy pamiętam.

Blaugrana al vent, un crit valent
Oferta monitoring pozycji dla wszystkich zapewnia: Pozycjonowanie stron Katowice i okolice
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!
02-24-2012 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorowy Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
(02-23-2012 05:09 PM)andy889 napisał(a):  Na takiej lokalnej stacji "GAŹNIK" kolo mojego osiedla, maja gaz z orlena, wiec dosc dobry. Co dziwniejsze jest tanszy niz na samym orlenie kilometr dalej Oczko

andy jaja sobie robisz, nie? Duży uśmiech nie ma takich stacji, a przynajmniej ja nie wierzę w istnienie takich.

samochód jest jak facet i korepetycje - chwila nieuwagi i już pod nim leżysz jak tani węgiel
02-28-2012 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sławek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Na jakiej stacji tankujecie?
(02-28-2012 03:08 PM)kolorowy napisał(a):  
(02-23-2012 05:09 PM)andy889 napisał(a):  Na takiej lokalnej stacji "GAŹNIK" kolo mojego osiedla, maja gaz z orlena, wiec dosc dobry. Co dziwniejsze jest tanszy niz na samym orlenie kilometr dalej Oczko

andy jaja sobie robisz, nie? Duży uśmiech nie ma takich stacji, a przynajmniej ja nie wierzę w istnienie takich.
Od groma jest małych stacyjek 'przydomowych', gdzie ktoś inwestuje w jeden dystrybutor i ma paliwo parę groszy tańsze niż na stacji. Ja rzadko bo rzadko, ale czasem tankuję u takiego kolesia na wyjazdówce z mojego miasta. Oni są uczciwi, bo zwykle mają tylko ten jeden dystrybutor i nic więcej, więc szanują klientów Oczko

Diabeł Sławo! Projektowanie logo i basta. tanie długopisy reklamowe czekają. Diabeł
02-29-2012 08:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek gdańsk

notariusz w katowicach

Kontakt | Forum SUV | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS