Forum SUV
Top Gear - Wersja do druku

+- Forum SUV (http://www.forum-suv.com)
+-- Dział: Inne (/forum-5.html)
+--- Dział: Inne samochody (/forum-9.html)
+--- Wątek: Top Gear (/thread-14.html)

Strony: 1 2

RE: Top Gear - Sławek - 02-19-2012 01:46 PM

Książki są "grube", ale łatwo i szybko się czyta, o to chodzi z 'lekkim pisaniem'. Polecam, jak ci się będzie nudziło to sobie przejrzyj. To takie w sumie felietony na dużo ciekawych i nie zawsze motoryzacyjnych tematów Duży uśmiech

RE: Top Gear - wojtek92 - 02-19-2012 06:38 PM

Nie wiecie gdzie najłatwiej kupić jakąś książke Clarksona? Bo widzialem w internecie, ale nie lbuie przez internet kupować rzeczy. W empiku będą? Bylby dobry prezent dla brata bo on też sie interesuje hehe

RE: Top Gear - Sławek - 02-19-2012 07:32 PM

W Empikach są, ale tylko te najnowsze tytuły chyba - pierwszej części pewnie nie dostaniesz. No i tam są droższe. Ja tam lubię przez internet zamawiać bo dla mnie książki nie muszą być nówki, a można nawet połowę ceny przyoszczędzić.

RE: Top Gear - kolorowy - 02-19-2012 09:13 PM

(02-19-2012 06:38 PM)wojtek92 napisał(a):  Nie wiecie gdzie najłatwiej kupić jakąś książke Clarksona? Bo widzialem w internecie, ale nie lbuie przez internet kupować rzeczy. W empiku będą? Bylby dobry prezent dla brata bo on też sie interesuje hehe

na prezent będzie idealna... polecam, naprawdę. i jak andy raczej bym zamawiał przez internet. z domu nie musisz nawet wychodzić.

RE: Top Gear - wojtek92 - 02-20-2012 11:15 PM

No moze sie jednak zdecyduje na kupno przez internet skoro tak zachwalacie Duży uśmiech Tylko musze rozkminic jak to najłatwiej zrobić, przez allegro czy jakis sklep internetowy.

RE: Top Gear - Ranak - 02-23-2012 04:38 PM

Mnie denerwuje większość programów motoryzacyjnych, bo im zazdroszczę że mają takie fajne rzeczy do testowania Duży uśmiech
A tak po prawdzie to nie bardzo mam czas na takie rzeczy. Choćbym chciał Oczko

RE: Top Gear - suvaczka - 02-29-2012 05:01 PM

przeczytałam wszystkie książki, programu jestem fanką także wielkie taktaktak dla top gear i poczucia humoru prezentowanego w owym programie <3